Masz kilka możliwości zaangażowania się:

 

1) Dołączenie do grupy, która organizuje wyjazd

W zakładce "Mapa grup" znajdziesz informacje o grupach, które przygotowują się do wyjazdu do Panamy. Organizatorzy grup zgłaszają się do koordynatora diecezjalnego, tak aby wszystkie grupy mogły podejmować wspólne działania modlitewne i integracyjne.

 

2) Zaangażowanie się w organizację spotkań panamskich

Planujemy spotykać się co miesiąc, aby wspólnie się modlić i poznawać. Spotkania organizowane będą 22. dnia każdego miesiąca - w dzień modlitw za ŚDM - w różnych częściach naszej archidiecezji. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość pojawić się na jakimś spotkaniu, a ci, którzy zdecydują się na częstszy udział, będą mieli okazję poznać niezwykłe bogactwo dziedzictwa religijnego Kościoła krakowskiego.

 

 

3) Podjęcie modlitwy z akcją #panamska10

Nawet jeśli nie możesz jechać do Panamy czy uczestniczyć w spotkaniach, możesz zjednoczyć się z nami w działaniach, podejmując zobowiązanie z akcją #panamska10. Wystarczy znaleźć cztery osoby, które będą modlić się z Tobą, i zgłosić piątkę, a potem codziennie odmawiać dziesiątek różańca i oficjalną modlitwę ŚDM. Dzięki temu pomożesz nam budować duchowy pomost, który połączy Kraków z Panama! Szczegóły w zakładce: #panamska10

 

Script logo